Organizácia začiatku vyučovania v šk. roku 2022/23

Vážení  rodičia a milí žiaci!

Dovoľte mi, aby som Vás touto cestou informovala o priebehu vyučovania počas rekonštrukčných prác na našej škole.

V období prázdnin na škole (v budove a spojovacej chodbe) začali prebiehať rekonštrukčné elektroinštalačné práce spojené so stavebnými úpravami. Tieto stavebné práce budú  prebiehať aj počas prvých mesiacov školského vyučovania. Napriek nepriaznivej hospodárskej  situácii, v období, keď ceny tovarov a služieb výrazne narastajú, Trenčiansky  samosprávny kraj našej škole  vyčlenil finančné prostriedky na rekonštrukciu školy (budovy A a spojovacej chodby). 

Všetkým nám je ľúto, že takto začíname školský rok, ale škola si tieto zmeny vzhľadom na svoj vek a opotrebovanie už dávnejšie vyžadovala. Vyučovanie na škole bude preto v prvých mesiacoch prebiehať v kombinovanej forme. Odborný výcvik, prax a praktické predmety: TOB, EPP, PXB,  PRX  sa budú vyučovať prezenčne -  na pracovisku alebo v škole (v budove B). Ostatné predmety teoretického vyučovanie budú prebiehať dištančne s vyučujúcimi jednotlivých predmetov, ktorí budú žiakov  vzdelávať zo svojich domovov.

Verím, že práce na budove sa úspešne ukončia ešte pred plánovaným odovzdaním stavby k užívaniu, a že naši žiaci budú môcť čoskoro riadne zasadnúť  do lavíc. Termín ukončenia prác neuvádzam zámerne, aby som pri jeho prípadnej zmene nevyvolala u Vás zmätok. Je však potrebné   pripraviť sa na to, že uvedené obmedzenie bude trvať minimálne prvé dva mesiace školského roka. Sledujte, prosím, našu webovú stránku a Edupage, kde potrebné informácie budeme aktualizovať.   

Vážení rodičia,  pre Vaše deti a našich zamestnancov chceme vytvoriť príjemné a  bezpečné prostredie, ktoré dokáže rýchlejšie reagovať na nároky a potreby 21. storočia.  Prvým krokom k tomu je dobre zabezpečená elektroinštalácia, ktorá to všetko svojou kapacitou zvládne.

Veríme, že Vy aj Vaše deti túto našu snahu oceníte a pochopíte, že bez momentálnych obmedzení sa to všetko  vykonať nedá. Vyučovanie sa budeme prostredníctvom učiteľov snažiť zabezpečiť najlepšie, ako vieme, prosíme Vás o trpezlivosť a zhovievavosť.

Pokiaľ budete mať nejaké problémy, otázky, neváhajte nás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Kontakty na nás nájdete na webovej stránke školy alebo ich získate prostredníctvom triednych učiteľov. Táto momentálna neľahká situácia si vyžaduje trpezlivosť, toleranciu a nasadenie nás všetkých.

Ďakujem Vám za pochopenie a zhovievavosť.

V novom školskom roku nám všetkým želám veľa zdravia, trpezlivosti, síl, spokojnosti, úspechov a radostí.

Tešíme sa na Vás!

Mgr. Iveta Mináriková, riaditeľka školy


Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Október 2022 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31