Darček, ktorý zaručene poteší....

Darček, ktorý zaručene poteší....

Najkrajšie sviatky v roku sa nám pomaličky blížia a už mnohí z vás určite premýšľajú, čím by potešili svojich najbližších...Predvianočné nákupy sú už v plnom prúde . Mnohí z vás nakupovali darčeky už  počas roka, iní sa snažia zaujať nejakým netradičným zaujímavým prekvapením pod stromčekom.

Áno, všetci dobre vieme, že Vianoce by nemali byť len o darčekoch, ale najmä o láske, porozumení a srdečnosti. Som rada, že medzi našimi žiakmi sa takmer každý rok nájdu aj takí, ktorí nemyslia len na seba a na svoj okruh najbližších, ale dokážu sa podeliť aj s niekým, koho vôbec nepoznajú, a tak im nie je  ľahostajný ani ťažký osud mamičiek a ich  malých detí, napr. v krízovom centre ÁNO PRE ŽIVOT, n.o. alebo v KRÍZOVOM CENTRE PRE MATKY S DEŤMI v KOŠICKEJ NOVEJ VSI.

Ďakujem veľmi pekne všetkým dievčatám, ktoré sa podieľali na príprave vianočných balíčkov pre tých, ktorí ich pomoc určite ocenia. Obzvlášť by som chcela vyzdvihnúť snahu Emky žalúdkovej zo IV.A - priniesla pekné detské ošatenie, ktoré urobí určite radosť nejednej mamičke. Škoda, že nemôžeme byť aj my pri tom, keď si budú rozbaľovať deti svoje balíčky, pretože najväčším potešením je  vidieť radosť v ich rozžiarených očkách... Za deti a ich mamičky  srdečne ďakujem všetkým, ktorí sa zapojili do tejto nezištnej pomoci.        

                                                                                         Mgr.R. Slugeňová


Fotogaléria

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac August 2022 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31