Konzultačné hodiny triednych učiteľov v školskom roku 2022/2023

Vážení rodičia,

pre efektívnu komunikáciu zákonného zástupcu žiaka s triednym učiteľom uvádzame konzultačné hodiny triednych učiteľov pre školský rok 2022/2023.

Zákonný zástupca žiaka informuje triedneho učiteľa o PN a iných dôvodoch, ktoré žiakovi bránia zúčastňovať sa vyučovania a dištančného vzdelávania, ktoré je momentálne realizované na teoretickom vyučovaní z dôvodu rekonštrukcie elektroinštalácie v budove školy. Taktiež môžu rodičia využiť tento čas pre riešenie výchovných a vzdelávacích problémov a potrieb svojich detí s triednym učiteľom.

P.č.

Trieda

Meno triedneho učiteľa

Konzultačné hodiny pre rodičov

 

 

 

Párny týždeň

1.

I.A

Štefeková Alena, Ing

streda          11:20 – 12:05

2.

I.B

Chanová Jozefína, Ing.

utorok         11:20 – 12:05

3.

I.C

Tarabusová Slávka, Mgr.

pondelok     10:30 - 11:15

4.

II.A

Strelčíková Dana, Mgr.

štvrtok         12:25 – 13:10

5.

II.B

Kadlecová Alena, Ing.

utorok          09:30 - 10:15

6.

II.C

Helík Lukáš, Ing

streda           11:20 - 12:05

7.

III.A

Kapralčíková Jana, Ing.

štvrtok         11:20 – 12:05

8.

III.B

Trenčanová Miroslava, Mgr.

utorok          08:40 – 09:25

9.

III.C

Kolmanová Lenka, Ing.

utorok           14:05 – 14:50

10.

IV.A

Beláková Iveta, Ing.

pondelok       11:20 - 12:05

11.

I.AH

Golejová Anna, Mgr.

štvrtok          10:30 – 11:15

12.

II.AH

Longauerová Katarína, Mgr.

streda            10:30 – 11:15

13.

III.AH

Čerňanová Zuzana, Mgr.

streda             11:20 –12:05

14.

IV.AH

Luptáková Alena,  Mgr.

utorok            11:20 –12:05

15.

V.AH

Rusnáková Petra,  Mgr.

štvrtok            07:50- 08:35   

16.

I.SA

Slugeňová Renáta, Mgr.

štvrtok           10:30 - 11:15

17.

II.SA

Urbanová Jaroslava, Ing.

utorok           08:40– 09:25

18.

II.SB

Priklerová Renáta, Ing.

pondelok       09:30 - 10:15

        

P.č.

Trieda

Meno triedneho učiteľa

Konzultačné hodiny pre rodičov

 

 

 

Nepárny týždeň

1.

I.A

Štefeková Alena, Ing

streda        11:20 – 12:05

2.

I.B

Chanová Jozefína, Ing.

utorok        12:25 – 13:10

3.

I.C

Tarabusová Slávka, Mgr.

pondelok    10:30 - 11:15

4.

II.A

Strelčíková Dana, Mgr.

štvrtok       12:25 – 13:10

5.

II.B

Kadlecová Alena, Ing.

streda        10:30 – 11:15

6.

II.C

Helík Lukáš, Ing

štvrtok       09:30 -  10:15

7.

III.A

Kapralčíková Jana, Ing.

štvrtok       08:40 – 09:25

8.

III.B

Trenčanová Miroslava, Mgr.

streda        08:40 – 09:25

9.

III.C

Kolmanová Lenka, Ing.

pondelok   12:25 – 13:10

10.

IV.A

Beláková Iveta, Ing.

pondelok    09:30 - 10:15

11.

I.AH

Golejová Anna, Mgr.

streda        10:30 – 11:15

12.

II.AH

Longauerová Katarína, Mgr.

štvrtok       10:30 – 11:15

13.

III.AH

Čerňanová Zuzana, Mgr.

streda         11:20 –12:05

14.

IV.AH

Luptáková Alena,  Mgr.

utorok         11:20 –12:05

15.

V.AH

Rusnáková Petra,  Mgr.

pondelok    07:50 - 08:35   

16.

I.SA

Slugeňová Renáta, Mgr.

štvrtok        10:30 - 11:15

17.

II.SA

Urbanová Jaroslava, Ing.

pondelok    09:30 - 10:15

18.

II.SB

Priklerová Renáta, Ing.

pondelok    09:30 - 10:15


 


Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Október 2022 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31