🚠⛰️ 🐠 III.AH - školský výlet na Štrbské pleso
Dňa 23.06.2026 sa III.AH zúčastnila školského výletu do Vysokých Tatier.
V úvode sa poprechádzali okolo Štrbského plesa.
Ďalší krok viedol do Hotela Kempinski ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, kde si žiaci naživo užili gastronomický zážitok pri príprave, servírovaní a odbornej obsluhe rôznych druhov káv.
Ing.Zuzana Vaštíková, Ing.Lenka Kolmanová