Konferencia školských parlamentov
Dňa 23.6.2026 sa piati zástupcovia školského parlamentu našej školy zúčastnili Konferencie školských parlamentov s názvom Kvalitné školské parlamenty. Pripravili sme prezentáciu o našej činnosti počas školského roka 2025/2026, ktorú sme odprezentovali pred ostatnými zástupcami ŠP zo základných a stredných škôl z okolia. Nasledoval workshop na tému Participácia a jej vnímanie generáciou Alfa a diskusia s hosťami Ing. Silviou Štefánikovou – Regionálne centrum mládeže, Mgr. Helena Klempa, PhD. – NIVAM Trenčín a Mgr. Alena Tomanová – YOUTHWATCH – organizácia pre prácu s mládežou.
Školský parlament