Výlet žiakov odboru cukrár
Školský rok sa blíži ku koncu, a tak sme vyrazili na spoločný výlet a ukázali sme našim študentkám, že škola nie je len o učení, pečení sladkých dobrôt ale aj o spoločných chvíľach plných objavovania a zážitkov.
Navštívili sme zrúcaninu Považského hradu, nadýchali sa čerstvého vzduchu, stretli nových ľudí a prešli sme novou lávkou ponad rieku Váh.
Navštívili sme zrúcaninu Považského hradu, nadýchali sa čerstvého vzduchu, stretli nových ľudí a prešli sme novou lávkou ponad rieku Váh.